Netværksgolf

Netværksgruppe for ehvervsdrivende og golfspillere

Formålet med netværksgolf er at skabe et forum for golfspillende erhvervsfolk som mødes uden at de flytter focus fra udvikling af deres forretning og personlig succes. Ved at udvide horisonten med netværksgolf, opnår man nye forbindelser der måske kan forsøde tilværelsen. Interesseret? Så kontakt os gerne.

Pr. deltager kr. 750,- incl. 1. års kontingent. Inkl. logoplade på hjemmeside, samt firmainfo. Alle priser er ex. moms. Der betales greenfees på de enkelte baner. Man tager sine 2 bedste resultater ud af 4 med til finalen. Bliv hovedsponsor eller co sponser på de 4 turneringer og finalen.

 

 

 

 

arrangementer

Her er en oversigt over de kommende arrangementer

23 Februar
Wilke Promotion i
Skanderborg

13 April
Tange Sø Golf Klub

25-26 Maj
Samsø Golf Klub

15 Juni
Royal Oak Golf Klub

24 August
Lyngbygaard Golf Klub

12 Sept.
RYDERCUP

20-22 Sept.
FINALE Winston Links

20-24 Okt.
Best Ball for 2 mands hold
på Mallorca

Success in this game depends less on strength of body than strength of mind and character.

– Arnold Palmer

Medlemmer

Her finder du alle vores medlemmere i netværket.

WILKE PROMOTION A/S
JEPPE BLADT
74 62 89 29
jb@wpro.dk
www.wpro.dk

TMLARSEN
NIELS LARSEN
21932553
Niels@tmlarsen.dk
www.tmlarsen.dk

STADSING A/S
JESPER CLAUSEN
21616556
jcl@stadsing.dk
www.stadsing.dk

STOKVIS
BERNT NIELSEN
40525606
bernt@stokvis.as
www.stokvis.as

S O GRUPPEN APS
SVEND O. CHRISTENSEN
21495111
Soc@sogruppen.dk
www.sogruppen.dk

SKANDERBORG MALERFIRMA
CARSTEN PEDERSEN
51372462
cp@skanderborgmalerfirma.dk
www.Skanderborgmalerfirma.dk

SHARP
OLE SKADHEDE
87430440
info@sharpaarhus.dk
www.sharpaarhus.dk

SAMSOESHELTERS
CLAUS NORLYK
23639913
claus@norlyk.dk
www.samsoeshelters.dk

SAFEDAY.DK
PER KILDELUND
23250461
per@kildelund.com
www.Safeday.dk

ROYAL OAK
MORTEN FAGERBERG
27888017
mf@royaloak.dk
www.royaloak.dk

REN & STÆRK
CLAUS AAGREN
27845071
mail@telebranding.dk
www.Renogtaerk.dk

RAMIRENT
DAN OLE SØRENSEN
51399650
dos@ramirent.dk
www.remirent.dk

Q GRAPHICS
FRANK ROSENQUIST
28113689
fraquist@gmail.com

ÖNOVA INTERNATIONAL
MICHEAL PEDERSEN
25710844
micheal@nodent.dk

SPONSOR DANMARK
CARLO DE SILVA
41168060
Cds@sponsordanmark.dk
www.Onelounge.dk

LYD OG LAMPE
SIMON SKOVGAARD
53600144
ssn@lydoglampe.dk
www.lydoglampe.dk

LA TRAVEL SPORTSREJSER
THOMAS BJERREGAARD
40812289
Thomas@latravel.dk
www.latravel.dk

KROMANN REUMERT
JONAS B. JENSEN
51381723
joj@kromannreumert.com
www.kromannreumert.com

HOLMIT.DK
CLAUS HOLM
22482468
Claus@holmit.dk
www.holmit.dk

HERR BERTELS
NJAL HANSEN
86180833
njalhansen@gmail.com
www.herrbertels.dk

GROWTEK
MICHAEL DISSING
31409652
michael@growtek.dk
www.growtek.dk

GREEN MARKETING & IT
JOHNNY GREEN
51411911
jgn@gmit.dk
www.gmit.dk

GASTRO PARTNER
DANIEL BUSCH
40803070
db@gastro-partner.dk
www.gastro-partner.dk

GARDIN LIS
BRIAN SØRENSEN
26129651
Brian@gardinlis.dk
www.gardinlis.dk

DONAID
MARCUS DALL OVERGAARD
26207901
mdo@donaid.dk
www.Donaid.dk

CKLAR SERIVICE
CLIFF NIELSENS
41178626
cn@cklar-service.dk
www.cklar-service.dk

CHICK TOWN
ROBERT SCHOU
40222333
rsp@chicktown.dk
www.Chicktown.dk

C. F. ANDERSEN & SØN VVS A/S
JESPER S. WILLIS
40644105/
Willis@cfvvs.dk
www.Vvsmester.dk

BYENS MALERFIRMA APS
KIM OLESEN
40626365/
mail@byens-murer.dka

BOLIG-UDLAND.DK
CHRISTIAN BOESEN
77343633
Christian@bolig-udland.dk
www.bolig-udland.dk

BEIERHOLM
TORBEN BENDIXEN
40526387
Tob@beierholm.dk
www.Beierholm.dk

Kontakt os

Kom i kontakt med os

Brug kontaktformularen til at kontakte os, vi svare hurtigst muligt.

×